Dějiny

Rosato je značka zrozená v proslulé italském městě Arezzo v roce 2004, která se brzy stala slavnou v Americe a ve světě známých osobností pro originální výtvory, ve kterých se kombinuje nejnáročnější zlatnické řemeslo a pečlivá interpretace módních trendů. V průběhu let byly krásné, smyslné a fascinující herečky tváří a ikonami značky, především Demi Moore a Elizabeth Hurley. Rosato získala v roce 2011 skupina Bros Manifatture díky intuici prezidenta Lanfranca Beleggie, který obdivuje její kreativitu a neustálé hledání inovací. Nový tým filozofii ROSATA interpretuje moderním způsobem, čímž vytváří jedinečné, exkluzivní, sběratelské a vzrušující šperky.

 

DISTRIBUCE
Distribuce Rosato je exkluzivní a omezená: značka je přítomna ve vlastních buticích a v nejlepších klenotnících v Itálii a na světě také ve formátu Shop in Shop.

 

BOUTIQUES
Značka upevňuje svoji pozici v sektoru jemných šperků v Itálii se třemi butiky v hlavních nákupních ulicích (v Římě ve Via del Babuino, v Miláně ve Via della Spiga, ve Forte dei Marmi ve Via Mazzini) a v zahraničí s obchody v Kuala Lumpur v Malajsii, v luxusní galerii Malls Starhill Gallery a Pavillon, dále pak v Číně vlastní obchody se šperky Rosato v Šanghaji a Tianjinu.

 

OBCHOD V OBCHODU
Společnost poskytuje tým odborných architektů a designérů, který vám umožní lépe navrhnout a přizpůsobit displej uvnitř obchodu. Způsob maloobchodního prodeje umožňuje vytvořit funkční a intimní prostor vyhrazený výhradně pro značku Rosato. Tento prostor je pak skutečným zážitkem při nakupování.

Vstupte do světa rosato!
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.