Kampaň

NETRADIČNÍ PŘÍBĚHY

Rosato píše příběh žen - žen s mnoha aspekty, žen sebevědomých, zvědavých, nezávislých, nekonvenčních, takových, které své hodnoty nejen znají, ale žijí je. Žena, která si vybere klenot, který ji reprezentuje tak, aby řekla celému vesmíru s nadhledem o svém vkusu a hodnotách je ženou, která inspirovala Rosato pro novou řadu STORIE.
Nekonvenční příběhy se čtyřmi náladami. BAD GIRL CLUB obsahuje vše, co představuje svobodný duch, žena schopná snít a plánovat.
POHLEDNICE není jen cestování, ale skutečná potřeba mít vždy připravený kufr, pronásledovat to, co si zaslouží být uchováno v paměti, navždy.
FASHION BEAST je zosobnění oka, které je pozorné k neustálému vývoji módy, ale je schopno jej znovu interpretovat podle svého vlastního stylu.
BUENA SUERTE odvážně odhaluje bohyni v každé ženě a představuje ve své řadě ty správné amulety pro božskou energii.
Nová komunikační strategie, kterou kurátorka Edizioni Condè Nastová nastavila, má atraktivní, lehký  tón, který promlouvá prostřednictvím poutavého vyprávění. Okouzlující explodující postavy a symboly jsou ikonami každé nálady

Rosato promlouvá nejen pomocí silných příběhů, ale také použitými materiály -  galvanickým růžovým zlatem do moderním designů, které oceňují silné osobnosti. Ty pak vyprávějí příběhy žen ve formě moderních příběhů, které prezentují  sny, touhy a naděje žen.
Vstupte do světa rosato!
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.