O nás

VÁŠEŇ RODINNÉ SPOLEČNOSTI
DĚJINY

Rosato je značka zrozená v Arezzu v roce 2004. Velmi záhy se proslavila svými originálními výtvory v Americe a ve světě módních celebrit. Značku Rosato získala v roce 2011 skupina Bros Manifatture díky intuici zakladatele Lanfranca Beleggia, který obdivuje kreativitu značky Rosato a  její neustálé hledání inovací. Nový tým filozofii ROSATA interpretuje moderním způsobem, čímž vytváří jedinečné, exkluzivní, sběratelské a vzrušující šperky.

ČÍST
DĚLAT ŽENY ŠŤASTNÝMI

Posláním značky Rosato je zcela prosté - pochopením symbolů, snů, tužeb a emocí žen nejen potěšit, ale hlavně připomenout pomocí unikátních kolekcí symboly a hodnoty, na kterých ženám záleží nejvíce.

ČÍST
VÝROBA

Rosato jsou šperky z vybraných nejkvalitnějších materiálů - počínaje stříbrem ryzosti 925/1000, zlacením či použitím nejemnějšího smaltu až po pečlivě volené drahé kameny. Nejkvalitnější materiály se snoubí s ikonickými designy, které navrhují módní návrháři a zpracovávájí mistři zlatníci. 

ČÍST
CERTIFIKOVANÉ VÝROBKY
OBJEVIT
ZÁRUKA
OBJEVIT
PÉČE O PRODUKT
OBJEVIT
SOCIÁLNÍ AKTIVITY

Rosato velmi pozorně sleduje iniciativy související s uměním, kulturou a solidaritou žen. Úzce spolupracuje s neziskovými organizacemi především organizace „Pink is Good“ s Nadací Umberto Veronesi, která se věnuje prevenci a léčbě rakoviny prsu a projekt „WeGO!“,  který se zaměřuje na podporu žen, které se staly oběťmi domácího násilí.

ČÍST
Vstupte do světa rosato!
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.