PÉČE O PRODUKT

Šperky Rosato jsou utvářeny pro každodenní nošení, pro všechny příležitosti. Z tohoto důvodu nevyžadují mimořádnou údržbu, zejména pokud se s nimi zacházíme jemně a jemně je také čistíme a samozřejmě ukládáme do původního obalu nebo do sametového sáčku.

 

Protože se jedná o cenné předměty, měla by být pro ně vyhrazena jednoduchá pozornost a péče, které zachovávají jejich krásu a nádheru na dlouhý čas.  Denní používání a kontakt s různými látkami -  od těch triviálních jako je vlhkost vzduchu, úroveň znečištění, ale samozřejmě také kontakt s kosmetikou, lidská pot mohou snížit lesk stříbrných povrchů a změnit původní vzhled povrchové úpravy v některých modelech.

Je proto žádoucí kontakt šperků s vnějšími látkami, především laky na vlasy, opalovacími a jinými krémy, parfémy zcela zamezit.

 

Lesk šperků lze snadno udržovat pomocí suchého měkkého hadříku nebo neabrazivních výrobků speciálně navržených pro čištění šperků. Většina výrobků na trhu pro čištění šperků může být ve skutečnosti používána bez rizika, pokud je používána správně, i když je vhodné věnovat pozornost těm, které obsahují amoniak, alkohol, kyseliny nebo chemické látky, které mohou být příliš agresivní.

 

Nečistěte pomocí čisticích prostředků nebo chemikálií, horké vody nebo ultrazvukového systému. Alkoholické látky přítomné na parfémech, sprejech na vlasy a kosmetice mohou kov poškodit, proto se doporučuje používat je před nosením šperků. Nevystavujte šperky nadměrným zdrojům tepla. Nenechávejte šperk dlouhodobě vystavený slunci. Neponořujte se do vody a nepoužívejte ve sprše.

 

U textilních provázků a náramků je dobrým zvykem omezit kontakt s látkami, jako jsou voda, termální vody, mýdlo, kosmetika, parfémy, saponáty, chlor a další podobné látky, které mohou barvit barvy nebo zhoršovat strukturu látky, což ohrožuje integritu textilie.. Doporučuje se také, aby textilie nebyla vystavena namáhání, které by ji mohlo přetrhnout nebo jinak poškodit.

Vstupte do světa rosato!
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.